Трка за срећније детињство 2018

У суботу, 06. октобра је на Атлетском стадиону у Кошутњаку одржана традиционална акција Црвеног крста Чукарица „Трка за срећније детињство“.

Манифестацију је отворио и малишане поздравио председник општине Чукарица Срђан Коларић: „Већ самим учешћем у данашњој традиционалној Трци за срећније детињство, коју  са великим ентузијазмом организује Црвени крст Чукарица, уз подршку општине, показали сте своју спремност и жељу да помогнете својим другарима. Иако сте мали, по старости, итекако знате да покажете велико срце када је потребно да се помогне другу,“ рекао је председник општине.

Председник је затим похвалио рад Црвеног крста Чукарица и захвалио се секретару Звездану Брадићу као и волонтерима који су тога дана учествовали у реализацији трке.

Из безбедносних разлога број такмичара по једној трци је органичен на 25, тако је ове године организована 31 такмичарска трка у којима је било укупно 94 подељене медаље.

Најбољим такмичарима и победницима трка медаље су уручивали председник ГО Чукарица Срђан Коларић, члан општинског већа Славиша Шотра, чланови СРУОСИ „Победник“ и старешина Савеза извиђача општине Чукарица, Славиша Бојовић.

Велико ХВАЛА Црвеном крсту Раковица који су нам асистирали у санитетском обезбеђивању ове манифестације које је ове године било захтевно с обзиром на број падова и интервенција које смо имали.

Традиционално Црвени крст Чукарица ће прикупљена средства од продаје стартних бројева усмерити за болесну и социјално угрожену децу са наше општине на основу предлога школа чији су ђаци учествовали у овој хуманој манифестацији.

Девојчице I разред
Трка 1
I место Ленка Кашански ОШ „Мирослав Антић“
II место Марија Парезановић ОШ „Мирослав Антић“
III место Маша Трифуновић ОШ „Љуба Ненадовић“
Трка 2
I место Милица Крупниковић ОШ „Милош Црњански“
II место Јана Бировљев ОШ „Милош Црњански“
III место Мила Катић ОШ „Филип Кљајић – Фића“
Дечаци I разред
Трка 3
I место Максим Митановски ОШ „Милош Црњански“
II место Зорица Пазар ОШ „Јосиф Панчић“
III место Андреј Ђокић ОШ „Милош Црњански“
Трка 4
I место Огњен Гуланов ОШ „Милош Црњански“
II место Димитрије Радојевић ОШ „Јосиф Панчић“
III место Вук Гаричић ОШ „Уједињене нације“
Девојчице II разред
Трка 5
I место Андреа Трпески ОШ „Ђорђе Крстић“
II место Дуња Барјактановић ОШ „Мирослав Антић“
III место Тамара Павловић ОШ „Бановић Страхиња“
Трка 6
I место Ана Нићифоровић ОШ „Ђорђе Крстић“
II место Уна Ђорђевић ОШ „Мирослав Антић“
III место Ива Шешов ОШ „Душко Радовић“
Дечаци II разред
Трка 7
I место Коста Дабчевић ОШ „Милош Црњански“
II место Никола Вукић ОШ „Мирослав Антић“
III место Матија Андрић ОШ „Милош Црњански“
Трка 8
I место Урош Каличанин ОШ „Милош Црњански“
II место Милош Дагашевић ОШ „Ђорђе Крстић“
III место Лазар Пуповац ОШ „Бановић Страхиња“
Девојчице III разред
Трка 9
I место Катја Бајић ОШ „Милош Црњански“
II место Ива Цветковић ОШ „Мирослав Антић“
III место Милица Бубало ОШ „Вук Караџић“
Трка 10
I место Тијана Зорица ОШ „Јосиф Панчић“
II место Николина Романић ОШ „Љуба Ненадовић“
III место Мина Костић ОШ „Стефан Дечански“
Дечаци III разред
Трка 11
I место Вук Лукић ОШ „Мирослав Антић“
II место Вукашин Рашић ОШ „Бановић Страхиња“
III место Лука Радосављевић ОШ „Бановић Страхиња“
Трка 12
I место Вања Антић ОШ „Љуба Ненадовић“
II место Василије Кујунџић ОШ „Душко Радовић“
III место Виктор Војиновић ОШ „Љуба Ненадовић“
Трка 13
I место Матија Јацић ОШ „Душко Радовић“
II место Филип Станковић ОШ „Милош Црњански“
III место Вити Матијевић ОШ „Милош Црњански“
Девојчице IV разред
Трка 14
I место Зарја Каничанин ОШ „Милош Црњански“
II место Ана Бужиловић ОШ „Љуба Ненадовић“
III место Нађа Радивојевић ОШ „Милош Црњански“
Трка 15
I место Дивна Лазаревић ОШ „Бановић Страхиња“
II место Николина Пешић ОШ „Аца Милосављевић“
III место Хана Петровић ОШ „Милош Црњански“
Трка 16
I место Сара Батуњац ОШ „Уједињене нације“
II место Гала Ивановић ОШ „Бановић Страхиња“
III место Наташа Видовић ОШ „Бановић Страхиња“
Дечаци IV разред
Трка 17
I место Немања Васић ОШ „Мирослав Антић“
II место Огњен Лилић ОШ „Бановић Страхиња“
III место Андрија Аћимовић ОШ „Аца Милосављевић“
Трка 18
I место Данило Николић ОШ „Мирослав Антић“
II место Ђорђе Голубовић ОШ „Бановић Страхиња“
III место Никола Јовановић ОШ „Доситеј Обрадовић“
Трка 19
I место Урош Пуповац ОШ „Бановић Страхиња“
II место Стефан Миколандра ОШ „Љуба Ненадовић“
III место Урош Џенопољац ОШ „Мирослав Антић“
Трка 20
I место Коста Томић ОШ „Аца Милосављевић“
II место Виктор Стојановић ОШ „Браћа Јерковић“
III место Никола Караџић ОШ „Љуба Ненадовић“
III место Алекса Луковић ОШ „Браћа Јерковић“
Девојчице V разред
Трка 21
I место Марија Нисић ОШ „Браћа Јерковић“
II место Анђела Васић ОШ „Аца Милосављевић“
III место Сара Бањалић ОШ „Ђорђе Крстић“
III место Љубица Окоришанов ОШ „Уједињене нације“
Трка 22
I место Тара Лукић ОШ „Филип Кљајић – Фића“
II место Тара Вучковић ОШ „Мирослав Антић“
III место Софија Јањић ОШ „Бановић Страхиња“
Дечаци  V разред
Трка 23
I место Давид Ђурић ОШ „Мирослав Антић“
II место Саша Бркић ОШ „Аца Милосављевић“
III место Вук Маљковић ОШ „ Аца Милосављевић“
Трка 24
I место Андреј Бркић ОШ „Ђорђе Крстић“
II место Василије Митановски ОШ „Милош Црњански“
III место Драган Асановић ОШ „Филип Кљајић – Фића“
Девојчице  VI разред
Трка 25
I место Ива Стојадиновић ОШ „Уједињене нације“
II место Теа Вулић ОШ „Уједињене нације“
III место Калина Коснић ОШ „Уједињене нације“
Дечаци VI разред
Трка 26
I место Павле Дејановић ОШ „Љуба Ненадовић“
II место Давор Ћосић ОШ „Љуба Ненадовић“
III место Немања Митровић ОШ „Аца Милсављевић“
Трка 27
I место Саша Томић ОШ „Аца Милосављевић“
II место Борис Видовић ОШ „Бановић Страхиња“
III место Новак Јовановић ОШ „Бановић Страхиња“
Девојчице  VII разред
Трка 28
I место Теодора Петровић ОШ „ Аца Милосављевић“
II место Теодора Стајић ОШ „Браћа Јерковић“
III место Милица Јанковски ОШ „Мирослав Антић“
Дечаци VII разред
Трка 29
I место Папен Емини ОШ „Мирослав Антић“
II место Михајло Малићевић ОШ „Мирослав Антић“
III место Стефан Симоновић ОШ „Браћа Јеровић“
Девојчице  VIII разред
Трка 30
I место Милица Миљковић ОШ „Филип Кљајић – Фића“
II место Милена Недић ОШ „Љуба Ненадовић“
Дечаци VIII разред
Трка 31
I место Жељко Младеновић ОШ „ Аца Милосављевић“
II место Богдан Лацмановић ОШ „Душко Радовић“
III место Марко Ненадовић ОШ „Љуба Ненадовић“

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.